Наш садочок

діти

Комсомольський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 «Колосок» було засновано 19 грудня 1974 року. В закладі створені умови для функціонування 7 груп: 2 групи раннього віку, 5-дошкільного. Якісну роботу педагогічного процесу в дошкільному закладі забезпечує педагогічний колектив у складі 17 педагогів.
Заклад розташовано в типовому приміщенні на 7 груп, де є приміщення, що відповідають санітарно-гігієнічним та нормативно-правовим вимогам, музичний зал, фізкультурна кімната, обладнані за сучасними вимогами кабінети практичного психолога та вчителя-логопеда.
В закладі робота поставлена таким чином, щоб родинне життя дитини природно продовжувалось і в дошкільному закладі, аби нагадувати дитині про те, чим вона живе в родині. Збагачувати його новими знаннями, яскравими емоціями, які малята хочуть проживати ще і ділитися ними із своїми друзями та родиною.
Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу працює над впровадженням інновацій етнопедагогіки, які сприяють природному входженню дитини в життя рідного краю через його мову, традиції, культуру. Це дає можливість кожній дитині відчути себе талановитою, забезпечує її сталий розвиток, що відповідає новій педагогічній етиці спілкування.
В жовтні 2010 року творчою групою ДНЗ був узагальнений і в особі Нечай Олени Миколаївни (завідувача ДНЗ) всебічно представлений широкій громадськості, педагогам, органам державної влади і управління досвід інноваційної діяльності ДНЗ. За результатами Другої виставки «Інноватика в освіті України», яка проходила в м. Києві, в номінації «Інноватика в дошкільній освіті» заклад був удостоєний Почесного звання «Лауреат конкурсу» та нагороджений Бронзовою медаллю, а керівник авторського колективу – Нечай О.М. – Почесним дипломом.
Педагоги ДНЗ є постійними учасниками місцевих, районних, обласних конкурсів-фестивалів. В цьому році вихователями ДНЗ до ХУІІ Харківської обласної виставки-ярмарки педагогічних ідей та технологій були систематизовані та представлені педагогічні досвіди. Роботи Анікієнко Вікторії Олегівни та виставкової групи ДНЗ в складі: вихователів Бакутової Тетяни Василівни, Ващенко Тетяни Анатоліївни, Гулої Ольги Іванівни, музичного керівника Воробєй Олени Миколаївни, вчителя-логопеда Понкратової Ольги Володимирівни та практичного психолога Стадник Олени Анатоліївни були відмічені дипломами ОУО (обласного управління освіти) ІІ-го та ІІІ-го ступенів. Досвід роботи стосовно управлінської діяльності, представлений завідувачем ДНЗ Нечай Оленою Миколаївною, був відмічений дипломом ІІ-го ступеню.
В першому обласному фестивалі професійної майстерності «Вихователь року – 2011», який проходив у квітні 2001 р., Зміївський район гідно представила молодий вихователь закладу Сидоренко Ірина Миколаївна, яка стала фіналістом і була нагороджена Дипломами «Лауреат конкурсу», «За високі досягнення» та цінними подарунками.
Педагоги ДНЗ беруть активну участь у заходах, які проводяться серед педпрацівників області.
У ХІХ Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій приймали участь: вихователь Онищук О,І. з досвідом роботи «Забезпечення сталого розвитку дошкільника засобами зображувальної діяльності», вчитель-логопед Понкратова О.В. з досвідом роботи «Логопедична комбінаторика», яких було нагороджено дипломами ІІІ ступеню; вихователь Сидоренко І.М. з досвідом роботи «Розвиток дрібної моторики пальців рук у дітей дошкільного віку» нагороджена дипломом ІІ ступеню.
Комсомольський ДНЗ №7 взяв участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю». За результатами цього конкурсу ДНЗ внесено до реєстру закладів освіти, які працюють за Міжгалузевою комплексною програмою «Здоров’я нації ».
В 2011 році за висновками обласної комісії по перевірці підготовки до нового навчального року Комсомольський ДНЗ №7 було визнано кращим дошкільним закладом. Трудовий колектив було нагороджено Листом пошани, а керівник закладу Нечай О.М. Подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації М.Добкіна та зависокий рівень професійної майстерності, якісну підготовку навчального закладу до роботи в 2011-2012 в навчальному році в подарунок отримано нетбук.
Кiлькiсть переглядiв: 229

Коментарi

  • victoria.olexandriwna

    2017-02-10 14:40:54

    Виховання в ДНЗ №7 дає чудові результати. Бажаю успіхів та творчих злетів!!!...

  • Aнтон

    2017-02-09 13:38:19

    У меня ходим уже 3 ребенок в этот сад. Сад на очень высоком уровне по материально-технической базе и по педагогическому составу. Старшие дети ходили с удовольствием, а младшая сейчас в старшей группе - просит чтоб забирали последней. Я уверен это огромнейшая заслуга, не только воспитателей группы, но и всего педагогического состава! Спасибо огромнейшее всему колективу!......

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.